Materasso postel SIRIUS

 
 • 1 z 5
 
Dostupnost Zvolte variantu 6 - 8 týdnů
Rozměr
Cena 23 174,38 Kč bez DPH
28 041 Kč    
Kód produktu Zvolte variantu 1420/BOX/VAR/CUB/180
Kategorie Postele Boxspring komplety
Záruka 2 roky
 

BOXSPRING KONTINENTÁLNÍ POSTEL sirius

Boxspring je postelový systém, který velmi dobře známe ze zahraničí, či luxusních hotelů. Jedná se o kompletní lůžko, které je specifické svým vysokým násedem, ale především je boxspring kontinentální postel odlišná svým složením. Základním prvkem postele je boxspring spodní pružinová matrace v rámu, která slouží jako ortopedický a ventilační podklad horní matrace. Horní matraci si u kontinentální postele klient vybírá dle svých preferencí. Toto spojení garantuje 100% spokojenost z hlediska hygienického, ortopedického i relaxačního. A hlavně jsou kontinentální postele boxspring opravdu krásné - jedná se o designové solitéry v interiéru.

K postelím je na doplnění celá řada doplňků, které ještě zvýší větší komfort užívání, ať už se jedná o dálkové ovládání postelového roštu, zabudování trezoru pro Vaše cennosti, dokovací stanici či taburet s úložným prostorem a nebo noční stolečky.

S vhodným výběrem Vám rádi odborně poradíme, tak aby užívání zakoupeného kompletu pro Vás bylo co nejideálnější. Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti. Výběr vhodné postele je zásadní, až klíčový, vzhledem k tomu, jak důležitý je zdravý odpočinek, který se pak podílí na další aktivně strávené části dne.

Postele vyrábíme přímo na míru každému zákazníkovi, proto se nebojte atypických rozměrů. Například šíře čela 3 m či jeho výška 2 m není problém.

 

Postel je složena takto:

 • čelo Sírius 120 x 200, látka skupiny A - Sawana 14
 • 2 ks Boxspring Mobil 32 cm v rozměru 90 x 200 cm spojených dohromady
 • 1 ks celočalouněné matrace 180 x 200 cm (není v ceně postele)
 • látka skupiny A - Sawana 14
 • nožičky WOOD 3 - wenge

 

Čelo SÍRIUS je designově zpracované do nadčasového moderního designu.

 • Výška čela Sirius je 120 cm.
 • Čelo boxspring postelí je o 20 cm širší než boxy, čímž na každé straně přečnívá o 10 cm.
 • V případě zájmu může být čelo zarovnané se šíří boxů, toto nutno zmínit v objednávce. 

Čelo SIRIUS je moderním modelem v nadčasovém stylu. Je nečleněné a vypadá velmi vkusně v jakémkoli interiéru. Díky tomuto elegantnímu a nestárnoucímu vzhledu je sestava kontinentální postele Sírius velmi snadno kombinovatelná s nábytkem, který již máte doma. Čelo může být zdobeno kontrastními švy. Toto je nutno zmínit v objednávce.

 

Box MOBIL pocket 32 ke kontinentální posteli Boxspring

Nejluxusnější alternativa boxspringu s motorovým ovládáním. V pevné dřevěné konstrukci vyrobené z masivního dřeva je nainstalované elektricky polohovatelný systém s taštičkami. Ten poskytuje vysoký komfort nejen při spánku, ale i při aktivním odpočinku. Součástí boxu je bezkabelové dálkové ovládání s osvětlením, kterým si lze polohovat nezávisle nožní i hlavovou část. Polohování, které obsahuje taštičkové pružinky, je potřeba doplnit matracemi vhodnými pro polohování a pro větší pohodlí i matracovým topem (viz obrázek). Praktická zarážka u nohou zamezuje posunutí matrace. Výška boxu bez nožiček je 32 cm.

boxspring_mobil_pocket1_1MAT_boxspring_mobil

 

Látka skupiny A - Sawana 14

latka_sawana14

 

Nožičky WOOD 3 - wenge ke kontinentální posteli

 • výška 8 cm
 • Každý box je samostojný (má 4 nožičky). 2 kusy viditelných designových nožiček WOOD 2 jsou zpředu a 2 pohledově neviditelné nožičky v zadní části (u čela).

 

 

Doporučujeme pro lepší komfort postel doplnit o top, protože povlékáte jednoduše prostěradlo pouze na něj a netaháte se s těžkou matrací. Postel vypadá lépe a je zvýšen její komfort.

 

Pro výběr matrace, pokračujte ZDE.

Pro výběr matracového topu, pokračujte ZDE.

 

 

 

 

J.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.