Materasso postel MIRACH

 
 • 1 z 3
 
Dostupnost Zvolte variantu 6 - 8 týdnů
Rozměr
Cena 21 300,83 Kč bez DPH
25 774 Kč    
Kód produktu Zvolte variantu 1399/180/E
Kategorie Postele Boxspring komplety
Záruka 2 roky
 

BOXSPRING KONTINENTÁLNÍ POSTEL mirach

Boxspring je postelový systém, který velmi dobře známe ze zahraničí, či luxusních hotelů. Jedná se o kompletní lůžko, které je specifické svým vysokým násedem, ale především je boxspring kontinentální postel odlišná svým složením. Základním prvkem postele je boxspring spodní pružinová matrace v rámu, která slouží jako ortopedický a ventilační podklad horní matrace. Horní matraci si u kontinentální postele klient vybírá dle svých preferencí. Toto spojení garantuje 100% spokojenost z hlediska hygienického, ortopedického i relaxačního. A hlavně jsou kontinentální postele boxspring opravdu krásné - jedná se o designové solitéry v interiéru.

K postelím je na doplnění celá řada doplňků, které ještě zvýší větší komfort užívání, ať už se jedná o dálkové ovládání postelového roštu, zabudování trezoru pro Vaše cennosti, dokovací stanici či taburet s úložným prostorem a nebo noční stolečky.

S vhodným výběrem Vám rádi odborně poradíme, tak aby užívání zakoupeného kompletu pro Vás bylo co nejideálnější. Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti. Výběr vhodné postele je zásadní, až klíčový, vzhledem k tomu, jak důležitý je zdravý odpočinek, který se pak podílí na další aktivně strávené části dne.

Postele vyrábíme přímo na míru každému zákazníkovi, proto se nebojte atypických rozměrů. Například šíře čela 3 m či jeho výška 2 m není problém.

 

Postel je složena takto:

 • čelo Mirach 130 x 200, látka skupiny D - Infinity 05
 • 2 ks Boxspring 22 cm v rozměru 90 x 200 cm spojených dohromady
 • 1 ks celočalouněné matrace 180 x 200 cm (není v ceně postele)
 • látka skupiny D - Infinity 05
 • nožičky Metal

 

Čelo Mirach je designově zpracované do efektních nadčasových velkých obdelníků.

 • Výška čela Mirach je 130 cm.
 • Čelo boxspring postelí je o 20 cm širší než boxy, čímž na každé straně přečnívá o 10 cm.
 • V případě zájmu může být čelo zarovnané se šíří boxů, toto nutno zmínit v objednávce. 

Čelo MIRACH je oblíbeným modelem jelikož je čelo velmi měkké na opření. Zároveň je provedené ve střízlivém a tím nadčasovém moderním designu. Standardně není zadní strana čel čalouněna (je použita univerzální textilie), ale za příplatek ji lze vytvořit ze stejného materiálu jako celá postel takže si jí můžete umístit třeba i do půli místnosti.

 

Boxspring 22 cm  k posteli Boxspring

Tato základní ekonomická verze boxu má uvnitř zabudován laťový rošt. Dřevěná konstrukce složena z rámu a roštu je vyrobena z masivního dřeva. Výška boxu bez nožiček je 20 cm.

box_standard_ukazka_1 MAT_kontinentálni_postel

 

Látka skupiny D - Infinity 05

INFINITY-05-wheat

 

Nožičky METAL ke kontinentální posteli

 • lesklý metalový vzhled dodá posteli moderní nádech 
 • výška 8 cm
 • Každý box je samostojný (má 4 nožičky). 2 kusy viditelných designových nožiček METAL jsou zpředu a 2 pohledově neviditelné nožičky v zadní části (u čela).

 

 

Doporučujeme pro lepší komfort postel doplnit o top, protože povlékáte jednoduše prostěradlo pouze na něj a netaháte se s těžkou matrací. Postel vypadá lépe a je zvýšen její komfort.

 

Pro výběr matrace, pokračujte ZDE.

Pro výběr matracového topu, pokračujte ZDE.

 

 

 

 

J.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.