Materasso postel BELLATRIX

 
 • 1 z 3
 
Dostupnost Zvolte variantu 6 - 8 týdnů
Rozměr
Cena 17 992,56 Kč bez DPH
21 771 Kč    
Kód produktu Zvolte variantu 1405/BOX/VAR/CUB/180
Kategorie Postele Boxspring komplety
Záruka 2 roky
 

BOXSPRING KONTINENTÁLNÍ POSTEL bellatrix

Boxspring je postelový systém, který velmi dobře známe ze zahraničí, či luxusních hotelů. Jedná se o kompletní lůžko, které je specifické svým vysokým násedem, ale především je boxspring kontinentální postel odlišná svým složením. Základním prvkem postele je boxspring spodní pružinová matrace v rámu, která slouží jako ortopedický a ventilační podklad horní matrace. Horní matraci si u kontinentální postele klient vybírá dle svých preferencí. Toto spojení garantuje 100% spokojenost z hlediska hygienického, ortopedického i relaxačního. A hlavně jsou kontinentální postele boxspring opravdu krásné - jedná se o designové solitéry v interiéru.

K postelím je na doplnění celá řada doplňků, které ještě zvýší větší komfort užívání, ať už se jedná o dálkové ovládání postelového roštu, zabudování trezoru pro Vaše cennosti, dokovací stanici či taburet s úložným prostorem a nebo noční stolečky.

S vhodným výběrem Vám rádi odborně poradíme, tak aby užívání zakoupeného kompletu pro Vás bylo co nejideálnější. Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti. Výběr vhodné postele je zásadní, až klíčový, vzhledem k tomu, jak důležitý je zdravý odpočinek, který se pak podílí na další aktivně strávené části dne.

Postele vyrábíme přímo na míru každému zákazníkovi, proto se nebojte atypických rozměrů. Například šíře čela 3 m či jeho výška 2 m není problém.

 

Postel je složena takto:

 • čelo Bellatrix 120 x 200, látka skupiny B - Gaby 10
 • Box Maxi výklop 180 x 200 cm
 • 1 ks celočalouněné matrace 180 x 200 cm (není v ceně postele)
 • 1 ks matracového topu 180 x 200 cm (není v ceně postele)
 • látka skupiny B - Gaby 10
 • nožičky Wood 3 - natur

 

Čelo Bellatrix je designově zpracované do efektních nadčasových pruhů.

 • Výška čela Bellatrix je 120 cm.
 • Čelo boxspring postelí je o 20 cm širší než boxy, čímž na každé straně přečnívá o 10 cm.
 • V případě zájmu může být čelo zarovnané se šíří boxů, toto nutno zmínit v objednávce. 

Čelo Belatrix je designově zpracované do efektních nadčasových pruhů. Je to model čela s efektním vertikálním prošitím. Tento zajímavý reliéfní dekorativní prvek nejlépe vynikne na jednobarevných druzích látek. Postel je stylově velmi čistá, jednoduchá a nadčasová. Hodí se do různých interiérů ať již jako solitér, nebo doplňující prvek.

 

Box MAXI VÝKLOP k posteli Boxspring

Tento box je tvořen z pevného rámu, který je z masivního dřeva, společně se zabudovaným výklopným lamelovým roštem, pod kterým je vytvořený úložný prostor velmi dobře přístupný po vyklopení roštu. Lamelový rošt napomáhá zdravému a kvalitnímu spánku, protože podporuje přirozenou polohu páteře. Výška boxu bez nožiček je 32 cm.

 box_vyklop_lux_ukazka1MAT_boxspring_vyklop_maxi

 

Látka skupiny B - Gaby 10

latka_gaby10

 

Nožičky WOOD 3 - natur ke kontinentální posteli

 • výška 8 cm
 • Každý box je samostojný (má 4 nožičky). 2 kusy viditelných designových nožiček WOOD 3 jsou zpředu a 2 pohledově neviditelné nožičky v zadní části (u čela).

 

 

Doporučujeme pro lepší komfort postel doplnit o top, protože povlékáte jednoduše prostěradlo pouze na něj a netaháte se s těžkou matrací. Postel vypadá lépe a je zvýšen její komfort.

 

Pro výběr matrace, pokračujte ZDE.

Pro výběr matracového topu, pokračujte ZDE.

 

 

 

 

 

J.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.