Polohovací rošty

Pro zdravý a kvalitní spánek je potřebná kvalitní matrace a rošt. Polohovací rošty do postele jsou vhodné především pro ty, kteří v posteli rádi odpočívají a relaxují. Díky samostatnému manuálnímu polohování v oblasti hlavy a nohou napomáhají zlepšení krevního oběhu. To ocení také ti, kteří mají zdravotní problémy, kvůli kterým je pro ně těžké vstát z lůžka.

Mezi nejkvalitnější polohovací rošty patří polohovací lamelové rošty. Některé naše rošty jsou opatřeny karbonovou fólií, která chrání dřevěné části roštu proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Usnadňuje údržbu a omezuje zachytávání prachu pod matraci, což ocení hlavně alergici. Individuální přizpůsobení tuhosti jde u některých roštů díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám, což je velmi praktické například u manželských postelí. Lamelové rošty, které jsou impregnovány 100% přírodním levandulovým vonným olejem, dodávají roštům čerstvou a svěží vůni, ale také působí insekticidně, tzn. mají repelentní vlastnosti. Působí také jako účinná aromaterapie, díky které zklidní nervovou soustavu člověka a napomůže ke klidnému a osvěžujícímu spánku.

Doporučené matrace na polohovací rošty jsou pěnové a latexové matrace. V našem výběru najdete polohovací rošty laťkové a lamelové. Pro větší komfort doporučujeme polohovací rošty elektrické neboli motorové.

 
1798
135521179813552
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.