Lamelové rošty

Pro hodnotný spánek jsou vhodné kvalitní matrace a kvalitní lamelové rošty. Díky této kombinaci se lépe udržuje páteř v přirozené poloze, což přispívá zdravému a kvalitnímu spánku. Vyberte si z naší nabídky kvalitních roštů od základních typů po ty luxusní.

Lamelové rošty do postele mají rám a k němu přichycené lamely. Je výhodnější mít větší počet lamel, protože díky tomu je rošt více odolný a matrace se díky němu neprohýbá. Lamely mají různou šířku a vzdálenost od sebe Zvyšují ortopedické vlastnosti matrací. Další výhodou kvalitního lamelového roštu je dobrá cirkuluje vzduchu, čímž je matraci umožněno dobře dýchat. Zabraňuje se tak tvorbě plísní a rozmnožování bakterií. To udržuje příjemné klima Vašeho lůžka pro zdravý a obohacující spánek. Lamelový rošt díky výkyvným pouzdrům reaguje na zatížení, které matrace nevyrovná, čímž pomáhá prodloužit její životnost.

Vyberte si například lamelové rošty, které jsou opatřeny karbonovou fólií. Ta chrání dřevěné části roštu proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Zároveň usnadňuje údržbu a omezuje zachytávání prachu pod matraci, což ocení hlavně alergici. Také u některých našich roštů si lze individuálně přizpůsobit tuhost posuvnými „opasky“ a zdvojenými lamelami, což je velmi praktické například u manželských postelí. Lamelové rošty, které jsou impregnovány 100% přírodním levandulovým vonným olejem dodávají roštům čerstvou a svěží vůni, ale také působí insektcidně, tzn. mají repelentní vlastnosti. Působí také jako účinná aromaterapie, díky které zklidní nervovou soustavu člověka a napomůže ke klidnému a osvěžujícímu spánku.

U nás najdete pevné, polohovací i motorové lamelové rošty s praktickým ovládáním. Užitečné jsou také výklopné lamelové rošty s přístupem do úložného prostoru pod postelí.

 
1120
8280111208280
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde.